Liverpool: Lallana zmieni klub latem? Chcą go mocne zespoły z Premier League

Liverpool: Lallana zmieni klub latem? Chcą go mocne zespoły z Premier League fot. Adam Lallana I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Adam Lallana znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawicieli Arsenalu, Leicester City, Tottenhamu oraz West Hamu United - uważa „The Telegraph”.

Doświadczony pomocnik jest ważnym elementem w układance Jürgena Kloppa, ale jednocześnie nie może liczyć na regularną grę w barwach Liverpoolu i z tego też powodu może już latem zmienić pracodawcę na zasadzie wolnego transferu.

Co prawda właściciele „The Reds” mają możliwość przedłużenia współpracy z 31-latkiem o kolejnej dwanaście miesięcy, ale przynajmniej na razie nie śpieszą się z aktywacją tego zapisu.

Dziennikarze „The Telegraph” przekonują, że ten fakt mogą wykorzystać przedstawiciele Arsenalu, Leicester City, Tottenhamu oraz West Hamu United, którzy przejawiają chęć do zakontraktowania wielokrotnego reprezentanta Anglii.

Na chwilę obecną za faworyta do ewentualnego pozyskania Adama Lallany uważane są „Lisy” prowadzone przez Brendana Rodgersa, który swego czasu sprowadził ofensywnego pomocnika do Liverpoolu z Southampton i teraz z chęcią nawiązałby z nim ponownie współpracę.

31-latek wystąpił w 19 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy