Liverpool oraz Manchester United zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Austrii

Liverpool oraz Manchester United zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Austrii
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Kicker

Christoph Baumgartner znalazł się na celowniku Liverpoolu oraz Manchesteru United - informuje „Kicker“.

Baumgartner jest związany kontraktem z TSG 1899 Hoffenheim do 2025 roku i trzeba podkreślić, że 21-letni atakujący podpisał nową umowę dopiero w marcu ubiegłego roku. W każdym razie, Austriak nie musi się martwić o swoją sportową przyszłość. „Kicker“, który opiera się na doniesieniach angielskiej prasy i „ocenach ekspertów z branży“, pisze, że oprócz Manchesteru United nad pozyskaniem Baumgartnera zastanawia się podobno także Liverpool.

Prawonożny zawodnik cieszy się dużym szacunkiem na Wyspach. Fakt, że kilka czołowych angielskich klubów ma Baumgartnera na celowniku jest zgodny z niedawnymi nieoficjalnymi doniesieniami z rynku transferowego. Nie wiadomo, czy piłkarz ma w umowie o pracę klauzulę odejścia, ale wydaje się to być oczywiste.

W ubiegłym sezonie zawodnik „Die Kraichgauer“ zwiększył swoją wartość rynkową z 12 milionów do 22 milionów euro i wystąpił w 41 meczach dla Hoffenheim, zdobywając w tym czasie dziewięć bramek i zaliczając siedem asyst. Wystąpił też w dwóch meczach dla Austrii na Mistrzostwach Europy 2020.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy