Liverpool też obserwuje Simakana

Liverpool też obserwuje Simakana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TF1

AC Milan i RB Lipsk walczą o uzyskanie zgody na pozyskanie Mohameda Simakana ze Strasbourga. Ich przepychanką uważnie przygląda się Liverpool i finalnie może przechytrzyć oba kluby - poinformował Julien Maynard.

Klub z Włoch toczy zażartą walkę z niemieckim zespołem o obiecującego 20-letniego zawodnika.

Obecnie ekipa z San Siro jest w dalszym ciągu uważana za faworyta wyścigu o podpis francuskiego piłkarza, ponieważ ich dotychczasowa oferta opiewająca na 15 milionów euro oraz dodatkowe 3 miliony euro różni się jedynie o dwa miliony od oczekiwań drużyny Stade de la Meinau, która chciałaby zainkasować na nieuniknionym odejściu jednego ze swoich kluczowych graczy 20 milionów euro (18 milionów euro podstawy i 2 miliony euro w bonusach).

Przedstawiciele „Byków” nie dają za wygraną i zamierzają przynajmniej wyrównać ich propozycję, aby następnie przekonać samego Mohameda Simakana do zaangażowania się w przedstawiony mu projekt rozwoju w Niemczech i co najważniejsze zgodziliby się na jego pozostanie w Strasbourgu do końca sezonu na zasadzie wypożyczenia.

Julien Maynard ze stacji TF1 uważa, że całe zamieszanie panujące wokół osoby środkowego obrońcy może jeszcze wykorzystać Liverpool.

„The Reds” przyglądają się przepychance Milanu oraz Lipska i niewykluczone, że w decydującym momencie włączą się do walki o 20-latka, który w tym sezonie wystąpił w 18 meczach na poziomie Ligue 1 i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy