Liverpool z nową ofertą za reprezentanta Anglii

Liverpool z nową ofertą za reprezentanta Anglii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Guardian

Liverpool zamierza sfinalizować transfer Nathaniela Clyne'a.

Negocjacje "The Reds" z Southampton dotychczas nie przebiegały pomyślnie - wszystkie oferty zostały odrzucone przez pracodawcę reprezentanta Anglii. Klub z Anfield, który przeprowadził już pięć transakcji, zamierza jednak przeprowadzić ostateczną ofensywę w kwestii zakontraktowania 24-latka.

Według "The Guardian", Liverpool przedstawił "Świętym" kolejną propozycję, opiewającą na kwotę 12,5 miliona funtów. To większe pieniądze niż te oferowane wcześniej (10 milionów). Mimo wszystko, Southampton wyceniło niedawno swojego obrońcę na 15 milionów.

Postawę działaczy z St Mary’s Stadium może jednak zmienić aktualna sytuacja kadrowa. Sprowadzono już bowiem następcę Clyne'a, czyli Cedrica Soaresa. Anglik ma natomiast rok do końca kontraktu, dlatego też zespół, którego trenerem jest Ronald Koeman, nie może iść w zaparte.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy