Liverpool zainteresowany Perinem

Liverpool zainteresowany Perinem
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Liverpool FC interesuje się sprowadzeniem bramkarza Genoi Mattii Perina.

Wobec słabej formy Simona Mignoleta, od początku sezonu spora liczba bramkarzy była łączona z "The Reds". Teraz mówi się o ich chęci sprowadzenia 22-letniego Włocha, który w ostatnim czasie imponuje formą (w 14 meczach trzykrotnie zachował czyste konto, w tym z Milanem i Juventusem) i zaliczył debiut w reprezentacji.

Agent zawodnika Moreno Roggi w rozmowie z RAI Sport potwierdził, że dyskusje z klubem z Anfield miały miejsce.

- Był kontakt z Liverpoolem. Widzę przyszłość dla Perina jedynie zagranicą. Chciałbym, by został we Włoszech, ale jedynie kluby spoza naszej ojczyzny na niego stać. Anglia? To jedna z możliwości - powiedział.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy