Londyńscy giganci po gwiazdę Evertonu

Londyńscy giganci po gwiazdę Evertonu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Telegraph

Arsenal, Chelsea i Tottenham stoczą walkę o Rossa Barkleya.

Anglik nie znajduje się w najlepszych stosunkach z menedżerem Evertonu, Ronaldem Koemanem. Holender stwierdził niedawno, że 23-latek nie do końca wykorzystuje swój potencjał i nie spełnia oczekiwań, które pokładano w nim kilka lat temu. Barkleyowi nie podoba się także jego aktualna pozycja w zespole, a to daje nadzieję potencjalnym zainteresowanym na możliwość transferu.

"Daily Telegraph" podaje, że sytuację pomocnika uważnie obserwują "Kanonierzy". Arsenal nie jest jednak osamotniony, a pokrzyżować plany Wengerowi zamierzają rywale zza miedzy - Chelsea oraz Tottenham. "Koguty" chcą nawet już w styczniu zasiąść do negocjacji, co przyspiesza działania dwóch pozostałych klubów, które nie zamierzają stracić okazji na pozyskanie wychowanka "The Toffees".

Sam Barkley chce jednak poczekać na rozwój sytuacji i zorientować się, czy do końca sezonu jego status w klubie się nie zmieni. Jeśli jego stosunki z Koemanem nie ulegną poprawie, to piłkarz będzie dążył do transferu, ale dopiero latem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy