Lopetegui: Byłem dogadany z angielskim klubem

Lopetegui: Byłem dogadany z angielskim klubem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sportsmole

Julen Lopetegui mógł objąć Wolverhampton Wanderers.

Wczoraj hiszpańska federacja piłki nożnej oficjalnie ogłosiła nazwisko nowego selekcjonera po tym, jak z kadrą pożegnał się wieloletni trener - Vincente del Bosque. 

Lopetegui wyjawił na powitalnej konferencji prasowej wyjawił, że gdyby nie otrzymał oferty z ojczyzny, podjąłby pracę w Championship. - Byłem w porozumieniu z angielskim klubem, ale kiedy pojawiła się propozycja Hiszpanii, nie było dla mnie lepszej drogi - powiedział. 

Hiszpan miał zastąpić na stanowisku pierwszego trenera "Wilków" Kenny'ego Jacketta. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy