Lucio wzmocni Rossonerich?!

2007-12-25 16:37:15; Aktualizacja: 16 lat temu
Lucio wzmocni Rossonerich?!
Redakcja
Redakcja Źródło: www.channel4.com

Po tym, jak reprezentant Brazylii, Lucio przyznał, że być może opuści szeregi Bayernu Monachium, kierownictwo Milanu zaczyna myśleć nad ściągnięciem rosłego defensora na San Siro. <br><br> 29 - letni piłkarz po(...)

Po tym, jak reprezentant Brazylii, Lucio przyznał, że być może opuści szeregi Bayernu Monachium, kierownictwo Milanu zaczyna myśleć nad ściągnięciem rosłego defensora na San Siro.

29 - letni piłkarz powiedział niedawno, że marzy mu się gra w Primera Division lub włoskiej Serie A. Wypowiedź ta spowodowała, że piłkarz stał się celem czołowych włoskich klubów.

Według prasy, to jednak Milan jest faworytem w walce o Lucio. Podobno o Brazylijczyka zabiegają także działacze Juventusu i Romy, klubów, które chciały pozyskać piłkarza już w 2004 roku, kiedy ten jeszcze bronił barw Bayeru Leverkusen.

Milan w trakcie okienka transferowego musi sprowadzić obrońcę, gdyż wraz z końcem sezonu, karierę zakończy legenda Rossonerich, Paolo Maldini. Jednym z czynników, który może przyciągnąć Lucio do Mediolanu, jest liczna kolonia Brazylijczyków w tym klubie.

Więcej na ten temat: Włochy Niemcy Brazylia