Luiz Adriano sprzedany. Dobry biznes Milanu!

Luiz Adriano sprzedany. Dobry biznes Milanu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Luiz Adriano przejdzie do Spartaku Moskwa.

AC Milan zaakceptował ofertę za Brazylijczyka opiewającą na kwotę siedmiu milionów euro. To więcej niż pierwotnie zakładano.

Transakcja jest już w pełni ustalona, brakuje jedynie potwierdzenia. Napastnik musi jeszcze przejść testy medyczne, a po nich podpisze czteroletnią umowę. Jej warunki zostały już wynegocjowane.

29-latek trafił do Milanu w lutym w 2015 roku. "Rossoneri" zapłacili za niego jedynie osiem milionów, co wówczas było dużą promocją ze względu na wygasający kontrakt z Szachtarem. Piłkarz jednak kompletnie zawiódł na San Siro.

Luiz Adriano łącznie dla Milanu rozegrał trzydzieści sześć spotkań i strzelił sześć goli. W międzyczasie był bliski przeprowadzki do Chin, ale wycofał się z niej w ostatniej chwili.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy