Lukaku marzy o Realu

Lukaku marzy o Realu
Redakcja
Redakcja
Źródło: ESPN

Romelu Lukaku, wielki talent belgijskiej piłki, przyznał, że w przyszłości chciałby grać w Realu Madryt. 17-letni napastnik Anderlechtu Bruksela jest obiektem zainteresowania wielu europejskich klubów. Najwięks(...)

Romelu Lukaku, wielki talent belgijskiej piłki, przyznał, że w przyszłości chciałby grać w Realu Madryt. 17-letni napastnik Anderlechtu Bruksela jest obiektem zainteresowania wielu europejskich klubów. Największe szanse na jego sprowadzenie media dają szczególnie Chelsea Londyn i właśnie "Królewskim".

- Oczywiście moim marzeniem jest gra na Bernabeu. To najlepszy stadion. Dodatkowo trener w osobie Jose Mourinho stanowi dodatkową motywację. Zobaczymy w czerwcu co się zdarzy, ale teraz nie chcę o tym słyszeć. Czuję się szczęśliwy w Anderlechcie. Jestem gotowy do dużego skoku do przodu, kiedy przyjdzie na to czas. Będę wtedy starał się przekonać ludzi, że byłem warty tak dużo pieniędzy - opowiadał 17-letni napastnik.

Decydujący głos w kwestii transfer młodego napastnika należeć będzie jednak do jego ojca, czego zresztą Lukaku nie ukrywa. - Kocham angielską, hiszpańską i niemiecką piłkę. Włoska liga również należy do najważniejszych, jednak w niej wymagane jest większe doświadczenie. Mój ojciec dokona dobrego wyboru - przyznał.
Więcej na temat: Belgia Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy