Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów

Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dawid Dobrasz [Meczyki.pl]

Maciej Skorża był ostatnio łączony przez media z Lechem Poznań oraz Wisłą Kraków. Szkoleniowiec Urawa Red Diamonds zajął jasne stanowisko w sprawie powrotu do Polski - donosi Dawid Dobrasz z Meczyki.pl.

Czołowe polskie kluby nie mają ostatnio łatwo. Lech Poznań, ale też Legia Warszawa oraz Pogoń Szczecin prezentują się znacznie poniżej oczekiwań. Kto wie, czy wkrótce nie dojdzie do zmian na ławkach trenerskich poszczególnych ekip.

Szczególnie gorąco robi się w stolicy Wielkopolski.

„Kolejorz” w obliczu braku awansu do europejskich pucharów miał walczyć o mistrzostwo Polski, a zamiast tego zajmuje w tabeli dopiero trzecie miejsce.

Jakby tego było mało, ekipa prowadzona przez Johna van den Broma przegrała dwa kolejne starcia na własnym stadionie.

Wydaje się, że dni Holendra są już właściwie policzone. Kto zatem go zastąpi?

Tu na myśl kibiców przychodzi oczywiście Maciej Skorża, czyli autor dwóch ostatnich tytułów mistrz Polski dla Lecha Poznań. Szkoleniowiec wkrótce pożegna się z Urawa Red Diamonds i niedługo powinien podjąć nowe wyzwanie.

Już wcześniej donoszone, że władze „Kolejorza” rozpytywały w kwestii jego powrotu do kraju. Ponadto „Gazeta Krakowska” łączyła go również Wisłą Kraków, co wydawało się bardziej abstrakcyjne.

Czy powrót Skorży wchodzi w rachubę?

Zdaniem Dawida Dobrasza z Meczyki.pl 51-latek w ogóle nie bierze tego pod uwagę.

Przed jego Urawą Red Diamonds jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy