Maddison w ciągu roku w Manchesterze United?!

Maddison w ciągu roku w Manchesterze United?! fot. Leicester City
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Athletic

Według Davida Ornsteina bardzo prawdopodobnym wariantem w przypadku piłkarza Leicester City Jamesa Maddisona jest przeprowadzka do Manchesteru United. I to w ciągu najbliższego roku.

Zdaniem dziennikarza „The Athletic” w otoczeniu 22-letniego Maddisona, ale też w obu klubach, panuje przekonanie, że transfer jest coraz bliższy. Jeszcze nie zdecydowano się co do szczegółów transakcji. Możliwe, że nim środkowy pomocnik opuści Leicester City, podpisze nową umowę z obecnym pracodawcą - by poprawić swoją pensję krótkoterminowo, ale też zwiększyć wartość sprzedażową. W takiej sytuacji transfer może zostać nieco przełożony w czasie.

Wcześniej pojawiały się informacje, że Ole Gunnar Solskjær traktuje Maddisona jako jeden z priorytetów na zimowe okno. Pomóc w tempie realizacji transferu mają między innymi dobre relacje wiceprezesa United, Eda Woodwarda, oraz wiceprezes Leicester, Susan Whelan.

Sam zawodnik może jednak postawić weto transakcji, jeśli United nie zbliży się do realizacji podstawowego celu sportowego, czyli powrotu do Ligi Mistrzów. Obecnie „Czerwone Diabły” zajmują dopiero trzynastą lokatę w tabeli Premier League, mając siedem punktów straty do czwartego miejsca, a w Lidze Europy na razie zremisowały z AZ Alkmaar i wygrały z Astaną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy