Manchester City utrze nosa United? Zaawansowane rozmowy z pomocnikiem!

2018-04-23 16:17:56; Aktualizacja: 6 lat temu
Manchester City utrze nosa United? Zaawansowane rozmowy z pomocnikiem! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Jose Alvarez Haya I Twitter

Jak podaje Jose Alvarez Haya‏ z La Sexta, transfer Jorginho do Manchesteru City jest coraz bardziej prawdopodobny.

„Jorginho prowadzi zaawansowane negocjacje z City. Jego agent (JoaoSantos) w zeszłym tygodniu odbył udaną rozmowę z TxikimBegiristainem (dyrektor sportowy MC - red.) w Manchesterze. Transakcja jest bliska realizacji” -napisał na Twitterze dziennikarz.

Defensywny pomocnik Napolijuż od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami na Etihad.Mistrz Anglii nie jest jednak jedynym klubem z Wysp zainteresowanymjego pozyskaniem. Jorginho znajduje się bowiem również nacelownikach Liverpoolu i Manchesteru United. Ostatnio „TheIndependent” pisało nawet o 26-latku jako o głównym celu transferowym „Czerwonych Diabłów” na lato.

City możewięc utrzeć nosa lokalnemu rywalowi. Byłby to swego rodzaju rewanżza sytuację z Alexisem Sánchezem, którym MC przez wiele miesięcysię interesował, a zimą przeniósł się on z Arsenalu właśniedo United.

Jorginho występuje w Napoli od 2014 roku. W sumiezanotował w koszulce „Azzurrich” 156 oficjalnych występów.Jego bilans z tego sezonu to 29 meczów, dwa gole i cztery asysty wSerie A. Dodajmy, że kilka miesięcy temu defensywny pomocnik wróciłpo dłuższej przerwie do reprezentacji Włoch.