Manchester United finalizuje transfer skrzydłowego!

Manchester United finalizuje transfer skrzydłowego!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Sports

„Sky Sports” poinformowało, że Manchester United dopina ostatnie szczegóły przeprowadzki na Old Trafford Daniela Jamesa.

Skrzydłowy Swansea City będzie kosztował 15 milionów funtów.

Tym samym Swansea dobrze na nim zarobi, bo zawodnik wkrótce rozpocząłby ostatni rok umowy. Dodatkowo zimą tego roku Walijczycy dostali za niego ofertę od Leeds w wysokości 8,5 miliona funtów. Ostatecznie jednak trochę zabrakło do porozumienia, chociaż zawodnik przebywał już nawet w Leeds. - Wróciłem do Swansea i nic się nie zmieniło. Chodzi o grę w piłkę i cieszenie się tym, to właśnie robię - komentował niedawno piłkarz.

21-letni Walijczyk tym samym wróci do Anglii, bo grał tam w niej już jako junior w Hull City i już jako senior na wypożyczeniu ze Swansea do Shrewsbury Town. Oczywiście to nic w porównaniu do przeprowadzki do Manchesteru United.

James w zakończonym już dla niego sezonie Championship, podczas którego Swansea zajęła dziesiątą lokatę, strzelił cztery bramki i zaliczył dziewięć asyst. Dzięki dobrej formie dostał nagrodę od kibiców Swansea, a także uznano go najlepszym nowym zawodnikiem w składzie.

Utalentowany lewoskrzydłowy ma już za sobą debiut w seniorskiej kadrze Walii, a nawet pierwszą bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy