Manchester United finalizuje transfer skrzydłowego!

Manchester United finalizuje transfer skrzydłowego! fot.
Paweł Machitko
Źródło: Sky Sports

„Sky Sports” poinformowało, że Manchester United dopina ostatnie szczegóły przeprowadzki na Old Trafford Daniela Jamesa.

Skrzydłowy Swansea City będzie kosztował 15 milionów funtów.

Tym samym Swansea dobrze na nim zarobi, bo zawodnik wkrótce rozpocząłby ostatni rok umowy. Dodatkowo zimą tego roku Walijczycy dostali za niego ofertę od Leeds w wysokości 8,5 miliona funtów. Ostatecznie jednak trochę zabrakło do porozumienia, chociaż zawodnik przebywał już nawet w Leeds. - Wróciłem do Swansea i nic się nie zmieniło. Chodzi o grę w piłkę i cieszenie się tym, to właśnie robię - komentował niedawno piłkarz.

21-letni Walijczyk tym samym wróci do Anglii, bo grał tam w niej już jako junior w Hull City i już jako senior na wypożyczeniu ze Swansea do Shrewsbury Town. Oczywiście to nic w porównaniu do przeprowadzki do Manchesteru United.

James w zakończonym już dla niego sezonie Championship, podczas którego Swansea zajęła dziesiątą lokatę, strzelił cztery bramki i zaliczył dziewięć asyst. Dzięki dobrej formie dostał nagrodę od kibiców Swansea, a także uznano go najlepszym nowym zawodnikiem w składzie.

Utalentowany lewoskrzydłowy ma już za sobą debiut w seniorskiej kadrze Walii, a nawet pierwszą bramkę.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy