Manchester United: Katastrofalny bilans Solskjæra. Klub nie zamierza go jednak zwalniać

Manchester United: Katastrofalny bilans Solskjæra. Klub nie zamierza go jednak zwalniać
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Ole Gunnar Solskjær nie musi na razie obawiać się utraty posady menedżera Manchesteru United, mimo że prowadzony przez niego zespół osiąga najgorszy wynik w historii swoich występów w Premier League.

„Czerwone Diabły” przegrały dość niespodziewanie mecz z Burnley (0:2) przed własną publicznością i w efekcie zanotowały już ósmą porażkę w spotkaniach o punkty w trwającym sezonie.

Ekipa z Old Trafford nie znajdowała się w tak trudnym położeniu na tym etapie rozgrywek nigdy w erze Premier League założonej w 1992 roku, ale nie trzeba cofnąć się zbyt daleko od tego momentu, ponieważ równie słabe wyniki na początku swojej pracy na ławce trenerskiej Manchesteru United osiągał sir Alex Ferguson w sezonie 1988/1989.

Przedstawiciele klubu wierzą jednak, że długofalowy plany odbudowy zespołu nakreślony przez Ole Gunnara Solskjæra przyniesie pozytywny skutek i dlatego nie zamierzają przedwcześnie kończyć z nim współpracy, mimo że wyniki osiągane przez Manchester United są niezadowalające.

Szczególnie ten stan rzeczy widać po kibicach, którzy w dużej grupie opuścili przedwcześnie stadion w trakcie wspomnianego wyżej pojedynku i domagają się konkretnych ruchów ze strony właścicieli drużyny na rynku transferowym w celu wzmocnienia ekipy prowadzonej przez norweskiego szkoleniowca.

Zimowe okienko będzie otwarte jeszcze przez nieco ponad tydzień i być może do tego czasu do klubu z Old Trafford dołączy przynajmniej jeden nowy wartościowy zawodnik, ponieważ do tej pory żaden piłkarz nie zasilił szeregi „Czerwonych Diabłów” w styczniu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy