Manchester United rozmawia z Juventusem, tymczasem... pojawiły się dwie nowe oferty za Romelu Lukaku

Manchester United rozmawia z Juventusem, tymczasem... pojawiły się dwie nowe oferty za Romelu Lukaku
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ANSA I Alfredo Pedulla

Z doniesień włoskich mediów wynika, że Inter nie zrezygnował z chęci pozyskania Romelu Lukaku, a o jego zakontraktowaniu myślą również działacze Napoli.

Dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego od kilku dni przekazują informacje na temat rozmów między Juventusem a Manchesterem United, których efektem ma być hitowa wymiana z Paulo Dybalą i Lukaku w rolach głównych. Belg doszedł już do porozumienia z mistrzem Włoch w sprawie indywidualnego kontraktu i czeka teraz na decyzję Dybali, który ma pewne wątpliwości związane z przeprowadzką na Old Trafford.

Tymczasem ANSA podaje, że nową ofertę za Lukaku przygotował Inter. Ma ona opiewać na 80 milionów euro. Mediolańczycy od dawna starali się o transfer 26-latka, ale ostatnio zostali odsunięci nieco w cień. Takich pieniędzy MU jeszcze nie proponowali. Przypomnijmy, że na początku starali się przekonać „Czerwone Diabły” do wypożyczenia Belga z obowiązkiem wykupu. Bezskutecznie.

To jednak nie wszystko. Powyższe źródło pisze również o ofercie, której nadawcą jest Napoli. W tym przypadku chodzi podobno o pieniądze i kartę zawodniczą Arkadiusza Milika.

Alfredo Pedullà nie wspomina o Polaku, informując, że Napoli zaproponowało MU 70 milionów euro za belgijskiego napastnika. Lukaku jednak nie chce przenosić się do ekipy „Azzurrich”. Jeśli ma odejść z MU, to do Interu lub Juventusu.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy