Manchester United rozważa transfer Quintero
2013-05-06 14:13:34; Aktualizacja: 12 lat temu
Manchester United jest zainteresowany sprowadzeniem do swoich szeregów gwiazdy reprezentacji Kolumbii U20, Juana Fernando Quintero.
20-letni rozgrywający był obserwowany przez skautów Mistrza Anglii podczas styczniowych Mistrzostw Ameryki Południowej do lat 20. Przebojowy zawodnik poprowadził swój kraj do zwycięstwa w turnieju, będąc drugim najlepszym strzelcem imprezy z pięcioma bramkami na koncie.
Quintero w trwającym sezonie występuje na zasadzie wypożyczenia z Atletico Nacional w barwach włoskiej Pescary, która wczoraj straciła matematyczne szanse na utrzymanie się w Serie A. Kolumbijczyk jednak już wcześniej ogłosił, że chętnie zmieni pracodawcę. Włodarze Manchesteru United muszą się śpieszyć z ewentualną ofertą, ponieważ wysoka dyspozycja piłkarza w lidze przyciągnęła uwagę Juventusu oraz Interu Mediolan.
Co ciekawe, Juan Quintero jest przyjacielem Jamesa Rodrigueza z FC Porto, na którego od dłuższego czasu poluje Sir Alex Ferguson. Filigranowy (168 centrymetrów wzrostu) zawodnik do tej pory pojawił się na włoskich boiskach 17-krotnie, strzelając jednego gola oraz zapisując na swoim koncie dwie asysty.


![Starcie sąsiadów z tabeli. Składy na Korona Kielce - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]](img/photos/90307/170x113/korona-kielce-zaglebie-lubin.jpg)




![Niespodziewana dymisja selekcjonera reprezentacji Maroka? Federacja zajęła stanowisko [OFICJALNIE]](img/photos/88379/170x113/walid-regragui.jpg)


![Starcie sąsiadów z tabeli. Składy na Korona Kielce - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]](img/photos/90307/90x60/korona-kielce-zaglebie-lubin.jpg)




![Niespodziewana dymisja selekcjonera reprezentacji Maroka? Federacja zajęła stanowisko [OFICJALNIE]](img/photos/88379/90x60/walid-regragui.jpg)



