Manchester United skupi się na tym. Chce wzmocnić trzy pozycje

Manchester United skupi się na tym. Chce wzmocnić trzy pozycje
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Florian Plettenberg

Manchester United zamierza w pierwszej kolejności skupić się na sprowadzeniu nowego środkowego obrońcy i napastnika. W drugiej spróbuje ściągnąć środkowego pomocnika - przekonuje Florian Plettenberg.

Zespół „Czerwonych Diabłów” poprawił nieznacznie osiągane wyniki pod wodzą Erika ten Haga.

Kłopoty z odpowiednim obsadzeniem pozycji środkowego napastnika i zdrowotne defensorów doprowadziły jednak do tego, że ekipa z Old Trafford nie może być jeszcze pewna udziału w następnej edycji Ligi Mistrzów poprzez zajęcie trzeciej lub czwartej pozycji w Premier League po tym, jak wcześniej pożegnała się z marzeniami o wygraniu Ligi Europy.

Manchester United zamierza jednak zrobić wszystko, by osiągnąć wyznaczony cel, bo tylko w ten sposób otworzy sobie drogę do wzmocnienia składu oczekiwanymi przez siebie piłkarzami.

Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że na tym polu angielskiej drużynie zależy najmocniej na ściągnięciu środkowego obrońcy oraz atakującego.

W kontekście obsadzenia pierwszej z wymienionych pozycji najczęściej w mediach pojawia się ostatnio kandydatura Mina-jae Kima, którym interesuje się też Paris Saint-Germain.

Niewykluczone, że z tego kierunku do „Czerwonych Diabłów” przybędzie nowy ofensywny gracz w osobie Neymara, niechcianego w Paryżu.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że bez względu na personalia, po pozyskaniu zawodników na wskazane pozycje, ekipa z Old Trafford przystąpi w dalszej kolejności do wzmocnienia środka pola.

Tutaj może zdecydować się na wykupienie Marcela Sabitzera, który zanotował udany pobyt w angielskim zespole w ramach wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy