Manchester United skupi się na tym. Chce wzmocnić trzy pozycje

Manchester United skupi się na tym. Chce wzmocnić trzy pozycje
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Florian Plettenberg

Manchester United zamierza w pierwszej kolejności skupić się na sprowadzeniu nowego środkowego obrońcy i napastnika. W drugiej spróbuje ściągnąć środkowego pomocnika - przekonuje Florian Plettenberg.

Zespół „Czerwonych Diabłów” poprawił nieznacznie osiągane wyniki pod wodzą Erika ten Haga.

Kłopoty z odpowiednim obsadzeniem pozycji środkowego napastnika i zdrowotne defensorów doprowadziły jednak do tego, że ekipa z Old Trafford nie może być jeszcze pewna udziału w następnej edycji Ligi Mistrzów poprzez zajęcie trzeciej lub czwartej pozycji w Premier League po tym, jak wcześniej pożegnała się z marzeniami o wygraniu Ligi Europy.

Manchester United zamierza jednak zrobić wszystko, by osiągnąć wyznaczony cel, bo tylko w ten sposób otworzy sobie drogę do wzmocnienia składu oczekiwanymi przez siebie piłkarzami.

Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że na tym polu angielskiej drużynie zależy najmocniej na ściągnięciu środkowego obrońcy oraz atakującego.

W kontekście obsadzenia pierwszej z wymienionych pozycji najczęściej w mediach pojawia się ostatnio kandydatura Mina-jae Kima, którym interesuje się też Paris Saint-Germain.

Niewykluczone, że z tego kierunku do „Czerwonych Diabłów” przybędzie nowy ofensywny gracz w osobie Neymara, niechcianego w Paryżu.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że bez względu na personalia, po pozyskaniu zawodników na wskazane pozycje, ekipa z Old Trafford przystąpi w dalszej kolejności do wzmocnienia środka pola.

Tutaj może zdecydować się na wykupienie Marcela Sabitzera, który zanotował udany pobyt w angielskim zespole w ramach wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy