Manchester United szykuje zimową ofertę za Kroosa!

Manchester United szykuje zimową ofertę za Kroosa! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Manchester United zamierza podjąć próbę pozyskania Toniego Kroosa w trakcie zimowego okienka transferowego - informuje „Bild”.

Reprezentant Niemiec już od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań przedstawicieli „Czerwonych Diabłów”, którzy już kilkukrotnie próbowali zakontraktować środkowego pomocnika. Ich pierwsza próba miała miejsce już pięć lat temu, gdy ten był jeszcze graczem Bayernu Monachium, ale wówczas zawodnik zdecydował się zaakceptować ofertę Realu Madryt.

W późniejszym okresie wysłannicy ekipy z Old Trafford próbowali nakłonić piłkarz do przeprowadzki do Premier League, ale bez spodziewanego rezultatu, ale teraz mają nadzieję na to, że zainteresowanie „Królewskich” usługami Paula Pogby pomoże im w ewentualnych negocjacjach związanych z pozyskaniem Tonie Kroosa.

Według informacji przekazanych przez „Bild”, Manchester United zamierza w styczniu przedstawić drużynie z Estadio Santiago Bernabéu ofertę za 29-letniego zawodnika opiewającą na 75 milionów euro (około 67 milionów funtów). Wspomniane źródło dodaje, że w przypadku akceptacji tej propozycji zgodę na powędrowanie w przeciwnym kierunku otrzymałby wymieniony wyżej reprezentant Francji.

Możliwość wymiany obu zawodników wydaje się dość realnym pomysłem do zrealizowania, ale niewiele wskazuje na to, aby taka operacja miała dość do skutku, ponieważ niemiecki pomocnik nie tak dawno przedłużył swoją umowę z Realem Madryt do końca czerwca 2023 roku i nie wykluczył, że po wygaśnięciu tego kontraktu zakończy profesjonalną karierę.

Doświadczony zawodnik wystąpił w czterech meczach „Królewskich” w trwającym sezonie i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy