Manchester United zainteresowany Willianem

Manchester United zainteresowany Willianem fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football

„France Football” pisze o zainteresowaniu Willianem ze strony Manchesteru United.

Kontrakt brazylijskiego skrzydłowego z Chelsea wygasa wraz z końcem czerwca. Obecnie nie ma porozumienia między stronami w sprawie przedłużenia współpracy i tylko nagły zwrot akcji mógłby w tym względzie cokolwiek zmienić. Willian od początku wykazywał chęć pozostania na Stamford Bridge, ale oczekiwał dłuższej umowy niż proponowały mu władze „The Blues”.

W ostatnim czasie Williana łączono już z Barceloną, Paris Saint-Germain i Tottenhamem. Do tego grona dołączył teraz Manchester United. Jak informuje „France Football”, działacze „Czerwonych Diabłów” skontaktowali się już z przedstawicielami piłkarza.

Pozyskanie Williana na zasadzie wolnego transferu jest nie lada gratką. 31-letni Brazylijczyk może dodać doświadczenia do stosunkowo młodego ataku ekipy z Old Trafford.

Odkąd Willian trafił w 2013 roku do Chelsea, rozegrał 226 meczów w Premier League. Jego bilans to 33 bramki i 37 asyst. Łącznie wybiegał na murawy w koszulce londyńskiego zespołu 329 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy