Maniche w Ligue 1??

Maniche w Ligue 1??
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Pomocnik reprezentacji Portugalii gracz Dynamo Moskwa, który przez pół roku był wypożyczony do Chelsea może trafić do ligi francuskiej, a konkretnie do AS Monaco.<br><br>Dynamo i Monaco powiązane są od kilkunas(...)

Pomocnik reprezentacji Portugalii gracz Dynamo Moskwa, który przez pół roku był wypożyczony do Chelsea może trafić do ligi francuskiej, a konkretnie do AS Monaco.

Dynamo i Monaco powiązane są od kilkunastu miesięcy związane planem współpracy na tle sportowym, wobec czego drużyna z Księstwa może mieć pierwszeństwo z pośród innych klubów, potencjalnie zainteresowanych pozyskaniem 28-letniego ''króla'' środka pola.
Więcej na temat: Francja Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy