Marca: Eric García do piątku w Manchesterze City

Marca: Eric García do piątku w Manchesterze City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Marki”, Eric García jeszcze w tym tygodniu zostanie zawodnikiem Manchesteru City.

O transferze 16-letniego obrońcy, który uchodzi za jeden z największych talentów „Dumy Katalonii”, spekuluje się od dłuższego czasu. Teraz wszystko jest już przesądzone, a „The Citizens” do piątku mają zapłacić za niego 1,5 miliona euro.

Sam García nie chce dalej reprezentować barw Barcelony. Razem ze swoim agentem, Carlesem Puyolem, doszli oni do wniosku, że młody zawodnik będzie miał większe szanse na odniesienie sukcesu na Wyspach. Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że za wyniki City odpowiada obecnie Pep Guardiola.

Defensor szkolił się w Katalonii już od dłuższego czasu. Ostatnio występował on w zespole wicemistrza Hiszpanii Cadete A. Wielu obserwatorów ze względu na styl gry porównuje go do Gerarda Piqué.

Już wcześniej pojawiały się informacje, że García zwiąże się z klubem z Manchesteru trzyletnim kontraktem. W jego trakcie ma zarobić około miliona euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy