Marca: Eric García do piątku w Manchesterze City

Marca: Eric García do piątku w Manchesterze City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Marki”, Eric García jeszcze w tym tygodniu zostanie zawodnikiem Manchesteru City.

O transferze 16-letniego obrońcy, który uchodzi za jeden z największych talentów „Dumy Katalonii”, spekuluje się od dłuższego czasu. Teraz wszystko jest już przesądzone, a „The Citizens” do piątku mają zapłacić za niego 1,5 miliona euro.

Sam García nie chce dalej reprezentować barw Barcelony. Razem ze swoim agentem, Carlesem Puyolem, doszli oni do wniosku, że młody zawodnik będzie miał większe szanse na odniesienie sukcesu na Wyspach. Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że za wyniki City odpowiada obecnie Pep Guardiola.

Defensor szkolił się w Katalonii już od dłuższego czasu. Ostatnio występował on w zespole wicemistrza Hiszpanii Cadete A. Wielu obserwatorów ze względu na styl gry porównuje go do Gerarda Piqué.

Już wcześniej pojawiały się informacje, że García zwiąże się z klubem z Manchesteru trzyletnim kontraktem. W jego trakcie ma zarobić około miliona euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy