Marcelo szczerze po porażce z Betisem: To wszystko nasza wina

Marcelo szczerze po porażce z Betisem: To wszystko nasza wina fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Real Madryt

Marcelo zabrał głos po niedzielnej porażce Realu Madryt z Realem Betis, podsumowując krótko nieudany dla „Królewskich” sezon.

Madrytczycy przegrali z Betisem 0:2 po bramkach Lorena Moróna i Jesé. Była to ich 12 porażka w tym sezonie. „Królewscy” kończą go na trzecim miejscu w tabeli LaLiga.

- Jestem przekonany, że możemy powrócić na wcześniejszy poziom. Real nigdzie nie odszedł. Zawsze będzie klubem, który walczy o każde możliwe trofeum. W poprzednich latach wygraliśmy w zasadzie wszystko. Jeden słabszy sezon nie zmienia wielkości Realu. Już teraz zaczynamy pracować, by wrócić tam, gdzie nasze miejsce.

- Popełnialiśmy błędy i to nasza wina. Źle rozpoczęliśmy i tak samo zakończyliśmy sezon. Nie chcieliśmy, żeby to wszystko tak się potoczyło.

- To były trudne rozgrywki, również na poziomie osobistym. Próbowaliśmy wszystkiego, co było tylko możliwe, by zadowolić fanów, ale niestety nie udało się nam tego zrobić. Następny sezon już się dla nas rozpoczął. Nie możemy popełnić tych samych błędów.

- Gdy wygrywasz, wszystko jest łatwiejsze. Gwizdy kibiców jednak tylko motywują. Gdybym martwił się każdym takim zachowaniem, nie byłbym w tym miejscu. Mnie to dodatkowo motywuje i sprawia, że chcę nad czymś jeszcze mocniej pracować. Musimy spróbować odwrócić sytuację. Moja przyszłość? Każdy wie, że tutaj jest mój dom i chcę kontynuować tę przygodę. Dla tych barw daję i będę dawał z siebie wszystko.

- Trzeba być samokrytycznym i szukać swoich błędów. Betis zagrał dzisiaj świetnie i potrafił wykorzystać nasze pomyłki - powiedział Marcelo.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy