„Marciniak? Zniszczył mecz!”

„Marciniak? Zniszczył mecz!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

James Palotta obwinia Szymona Marciniaka za porażkę Romy z Porto.

"Giallorossi" wywieźli z Portugalii remis 1:1 i dzięki bramce na wyjeździe mieli szanse na awans do Ligi Mistrzów. Na swoim stadionie przegrali jednak 0:3, a sędzia spotkania, Szymon Marciniak, wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy rzymian - Daniele De Rossiego i Emersona. "Lupi" przez prawie całą drugą połowę byli zmuszeni grać w dziewiątkę przy prowadzeniu "Smoków" 1:0 i w końcówce Wojciech Szczęsny skapitulował jeszcze dwa razy.

Właściciel Romy, James Palotta, nie widzi jednak winy w piłkarzach i za porażkę obwinia polskiego arbitra. Swoimi przemyśleniami podzielił się w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

- Sędzia był obrzydliwy. Zniszczył mecz. Powiedzcie mi, jak mogliśmy grać w dziesiątkę, a później w dziewiątkę. Czego się spodziewaliście? Nie będziemy składać odwołań, ale powiem jeszcze raz - jestem bardzo zawiedziony postawą sędziego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy