Marcjanik o krok od przeprowadzki

Marcjanik o krok od przeprowadzki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Alfredo Pedulla

Michał Marcjanik może zmienić klub w Serie A TIM, opuszczając Empoli.

Alfredo Pedulla poinformował, że trwają bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie przenosin polskiego obrońcy do AC Chievo Verona. O piłkarza starała się także drugoligowa Brescia Calcio, ale oferta z klubu, którego barwy reprezentują już Mariusz Stępinski i Paweł Jaroszyński, okazała się bardziej atrakcyjna.

24-latek od lata jest piłkarzem Empoli FC, ale dotychczas nie zadebiutował we włoskiej ekstraklasie i ewentualne wypożyczenie powinno zwiększyć jego szanse na premierowy występ, a może nawet regularną grę. Obecnie ekipa z Werony ma najgorzej spisującą się defensywę w lidze, a zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i czeka go bardzo trudna walka o utrzymanie.

Empoli jest drugim zespołem w karierze Marcjanika, który wcześniej całe piłkarskie życie spędził w Arce Gdynia, czyli drużynie ze swojego rodzinnego miasta. Polskę opuścił na zasadzie wolnego transferu, więc ekstraklasowicz nie zarobił na nim nic poza ekwiwalentem za wyszkolenie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy