Marek Hamšík wkrótce przedłuży umowę?

Marek Hamšík  wkrótce przedłuży umowę?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Jak donoszą włoskie media, Marek Hamšík miał złożyć podpis pod nową umową, która miałaby obowiązywać do czerwca 2016 roku. Do tej pory kontrakt wiązał go z Napoli do 2015 roku.

Marek Hamšík  to jeden z kluczowych piłkarzy w zespole Napoli, które w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Ćwierćfinał Ligi Mistrzów, w którym odpadli z Chelsea Londyn i 6. pozycja w Serie A z szansami na zakończenie sezonu na podium to dobry wynik, w który spory wkład ma Słowak. W tym sezonie zdobył 9 bramek w 43 spotkaniach.

Informacja ta jest niepotwierdzona, ponieważ według mediów kontrakt czeka na podpis prezydenta klubu, Aurelio De Laurentiisa, który aktualnie przebywa poza Neapolem. Kilka dni temu Hamšík udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że kocha swój obecny zespół.

- Kocham koszulkę Napoli. Zawsze powtarzałem jak wielkim uczuciem darzę ten klub. Podpisałem 5-letni kontakt i jestem z niego bardzo szczęśliwy. Moja rodzina czuje się tu jak w domu. Wiążę wielkie nadzieje z tym miejscem i naprawdę nie mam zamiaru odchodzić - powiedział 24-letni pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy