Marin w Augsburgu?

Marin w Augsburgu?
Paweł Musiał
Paweł Musiał
Źródło: Augsburger Zeitung

Marko Marin znalazł się na celowniku Augsburga.

Niemiecki pomocnik może stać się częścią transakcji na linii Chelsea-Augsburg. Oba kluby finalizują właśnie głośny transfer lewego obrońcy, Abdula Rahmana Baby.

Według doniesień mediów, klub z Bawarii jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Marina, który po odejściu z Werderu Brema zniknął z piłkarskich radarów. Po transferze do Chelsea w 2012 roku, 26-latek wędrował na wypożyczenia do Sevilli, Fiorentiny oraz Anderlechtu.

Kontrakt Marina z mistrzem Anglii obowiązuje do 2017 roku. Londyński klub z pewnością nie będzie robił niewysokiemu zawodnikowi problemów z związku z chęcią zmiany barw klubowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy