Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO]

Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Lech Poznań | Hubert Michnowicz [Twitter]

W bólach zrodziło się niedzielne zwycięstwo Lecha Poznań z ŁKS-em Łódź w Ekstraklasie. Na pomeczowej konferencji jedno z pytań wyprowadziło z równowagi Mariusza Rumaka.

Lech Poznań utrzymuje się na trzecim miejscu w tabeli. Po porażce z Puszczą Niepołomice wrócił do punktowania, wygrywając z ŁKS-em Łódź po naprawdę zaciętym boju.

Dla podopiecznych Mariusza Rumaka niedzielna konfrontacji nie należała do przesadnie udanych. Roztrwonili oni w pewnym momencie dwubramkową przewagę. Dopiero w 91. minucie zwycięskiego gola zanotował Filip Marchwiński, wywołując eksplozję radości u Mariusza Rumaka.

Szkoleniowiec Lecha był wyraźnie zadowolony z niedzielnego spotkania. Kibicom jednak daleko do optymizmu.

Na konferencji prasowej humor Rumakowi zepsuło pytanie o to, czy poznańska drużyna nadal liczy się w walce o mistrzostwo.

- Czy liczymy się w walce o mistrzostwo, to eksperci stwierdzają co tydzień, oceniając moją pracę i zespołu. Raz się liczymy, raz nie. Pewnie przez tydzień będziemy się liczyć, później zobaczymy następny mecz. Dopóki są matematyczne szanse dogonić Jagiellonię, to oczywiście, że się liczymy. To jest nasza ambicja - odpowiedział wyraźnie wzburzony 46-latek.

Przed „Kolejorzem” pięć ostatnich spotkań w lidze, w tym z Cracovią, Ruchem Chorzów, Legią Warszawa, Widzewem Łódź i Koroną Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy