Marko Marin wróci do Bundesligi?

Marko Marin wróci do Bundesligi?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Ran

Marko Marin podczas ostatniego okienka transferowego przeniósł się z Werderu Brema do Chelsea Londyn. Decyzja okazała się błędem, gdyż młody Niemiec nie zdążył jeszcze zadebiutować w Premier League.

Marin ma na koncie jeden mecz w Pucharze Ligi oraz jeden występ w drużynie Chelsea U21. Nie tak wyobrażał sobie rozwój swojej kariery piłkarz urodzony na terenie dawnej Jugosławii. Istnieje możliwość, że Marin w zimowym okienku transferowym przeniesie się do Borussii Mönchengladbach.

Piłkarz występował już w przeszłości w Mönchengladbach, z którego przeniósł się za ponad 8 milionów euro do Werderu Brema. 23-latek mógłby być idealnym następcą Marco Reusa. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy