Martínez kontuzjowany

Martínez kontuzjowany
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Bayern Monachium

Pomocnik Bayernu Monachium Javi Martínez ma przed sobą operację pachwiny. Powrót do dyspozycji zajmie piłkarzowi około trzy tygodnie.

Uraz Hiszpana od dawna daje o sobie znać. Stan pachwiny pogorszył się jeszcze bardziej w meczu o Superpuchar Europy przeciwko Chelsea, rozegrany w ubiegły piątek.  Klubowi lekarze doszli do wniosku, że operacja będzie najlepszym wyjściem. Zawodnik zagra najwcześniej za około trzy tygodnie.

W związku z urazem,  25-letni Martínez nie będzie mógł rozegrać spotkania reprezentacyjnego przeciwko Finladii. W drużynie Bayernu Monachium Hiszpan jest już trzecim kontuzjowanym pomocnikiem.

Piłkarz przeniół się do klubu ze stolicy Bawarii w 2010 roku z Athletic Bilbao. W tym samym roku zadebiutował w kadrze narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy