Matić: To legenda. Cieszę się, że gram w tym samym klubie, co on

Matić: To legenda. Cieszę się, że gram w tym samym klubie, co on
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Nemanja Matić zdradził, w jakiego zawodnika był wpatrzony za młodu.

Kilka tygodni temu serbski pomocnik był bohaterem głośnego transferu z Chelsea do Manchesteru United. Już po potwierdzeniu przeprowadzki 29-latek parokrotnie powtarzał, że jest zachwycony możliwością ponownej współpracy z José Mourinho. Jak się jednak okazuje, wpatrzony w Old Trafford i jedną z legend MU był on już wcześniej.

- Wszyscy wiedzą, że Roy Keane jest legendą United. Przez długi czas był niezwykle ważną częścią tego zespołu. Gdy byłem bardzo młody i zaczynałem śledzić futbol, on miał swój najlepszy czas w Manchesterze i był jednym z najlepszych pomocników w lidze.

- Starałem się podkradać pewne rzeczy od kilku piłkarzy i Keane był wśród nich. W Manchesterze jest prawdziwą ikoną. Spotkanie się z nim czy rozmowa będzie dla mnie przyjemnością. Cieszę się, że występuję w klubie, którego barwy reprezentował - przyznał Matić.


Serb z przytupem rozpoczął ten sezon. 29-latek pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach ligowych z West Hamem, Swansea i Leicester City, walnie przyczyniając się do dziewięciu punktów zdobytych przez „Czerwone Diabły”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy