Media: Gigant nie złoży oferty za Moussę Dembélé. Chce Lemara!

Media: Gigant nie złoży oferty za Moussę Dembélé. Chce Lemara! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The London Evening Standard

Zgodnie z doniesieniami „The London Evening Standard” włodarze Chelsea są w pełni zdecydowani, by sprowadzić na Stamford Bridge Thomasa Lemara.

„The Blues” już od dawna przyglądają się poczynaniom gwiazdora AS Monaco. Jego przenosiny na Stamford Bridge były możliwe już wcześniej, ale zdaniem powyższego źródła teraz szanse na przeprowadzenie hitowej transakcji przez londyńczyków wzrosły.

Wpływ na to ma zmniejszenie zainteresowania Moussą Dembélé z Celticu. Londyńczycy obserwują 21-letniego napastnika od momentu, gdy występował on jeszcze w Fulham. Jak czytamy, zimą Chelsea nie zdecyduje się jednak na złożenie oficjalnej oferty za Francuza.

Inaczej wygląda za to sytuacja z Lemarem. Brytyjscy dziennikarze podają, że stanowi on teraz priorytet dla londyńczyków i bardzo prawdopodobne jest, że „The Blues” poczynią konkretne kroki w celu jego pozyskania zimą. Dodajmy, że jakiś czas temu „The Telegraph” sugerował, że londyńczycy mogą zaoferować ASM jako część rozliczenia
Michy'ego Batshuayia.

Chelsea chce Lemara, ale jego pozyskanie nie będzie oczywiście takie proste. Wszystko dlatego, że 22-latek wzbudza również zainteresowanie Arsenalu i Liverpoolu.

Dodajmy, że 
„The Blues” obserwują też Richmonda Boakye, który obecnie występuje w Crvenej Zvezdzie Belgrad.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy