MEDIA: Hull nie wyklucza rozwiązania umowy z Grosickim

MEDIA: Hull nie wyklucza rozwiązania umowy z Grosickim
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Hull Daily Mail

„The Hull Daily Mail” pisze, że niewykluczone jest rozstanie Kamila Grosickiego z Hull City po wcześniejszym rozwiązaniu umowy.

Kontrakt polskiego skrzydłowego z „Tygrysami” jest ważny do 30 czerwca 2020 roku. To, że latem może on opuścić klub, wiadomo nie od dziś. Brytyjscy dziennikarze podają, że działacze Hull będą wysłuchiwać ofert za Grosickiego i docelowo chcą go sprzedać. Jeśli jednak nikt nie złoży im atrakcyjnej propozycji, gotowi są rozwiązać umowę z 30-latkiem.

Wszystko przez to, że Hull szuka oszczędności. Grosicki na mocy obecnego kontraktu inkasuje około 25 tysięcy funtów tygodniowo. Rozgrywając jeszcze jeden sezon w klubie, pozostanie w czubie listy płac.

Mając na uwadze te doniesienia, podpisanie nowej umowy między stronami wydaje się niemożliwe, a polskiemu zawodnikowi zależy właśnie na długoterminowym kontrakcie. Jak przyznał niedawno skrzydłowy, jego marzeniem pozostaje powrót do Premier League. Kilka dni temu Sport.pl poinformował, że na razie zainteresowanie jego osobą wykazał İstanbul Başakşehir.

Grosicki ma za sobą dobry sezon. W 39 spotkaniach Championship strzelił dziewięć goli i zanotował 12 asyst. Hull zakończyło rozgrywki na trzynastym miejscu w tabeli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy