MEDIA: Przyszłość Piątka nie jest przesądzona. Polak w miejsce Polaka?!

MEDIA: Przyszłość Piątka nie jest przesądzona. Polak w miejsce Polaka?! fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttomercatoweb.com

Zdaniem Tuttomercatoweb.com - pozostanie Krzysztofa Piątka w Milanie wcale nie jest takie pewne.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje sugerujące, że polski napastnik może pożegnać się z mediolańskim klubem, jeśli nie wywalczy on awansu do europejskich pucharów. W dodatku Milan cały czas musi uważać na Finansowe Fair Play. „Rossoneri” dają do zrozumienia, iż nie zamierzają tak szybko żegnać się z 23-latkiem, ale według Tuttomercatoweb.com sprawa nie jest przesądzona.

Powyższe źródło podkreśla, że zainteresowanie reprezentantem Polski wykazują kluby z Premier League, a także Bayern, gdzie docelowo mógłby zostać następcą Roberta Lewandowskiego.

Jeśli chodzi o Anglię, przed samymi zimowymi przenosinami Piątka do Milanu 23-latka przechwycić próbował West Ham. „Młoty” podobno oferowały za niego Genoi 40 milionów euro, a do tego były skłonne dorzucić bonusy.

Piątek bardzo szybko zaczął trafiać do siatki w barwach Milanu, stając się ulubieńcem publiczności. W pierwszych 11 spotkaniach ligowych w koszulce „Rossonerich” strzelił osiem goli. Ostatnio zaliczył serię pięciu meczów bez bramki.

Przerwać ją Piątek będzie miał okazję w niedzielę, kiedy to Milan zmierzy się z Frosinone.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy