Media: Sakho blisko transferu!

Media: Sakho blisko transferu!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Daily Mail

Mamadou Sakho powinien przed końcem okna transferowego opuścić Liverpool.

Francuski defensor od dłuższego czasu nie liczy się w zespole „The Reds” i został już w poprzednim sezonie wypożyczony do Crystal Palace. Od początku lipca znajduje się ponownie w kadrze Liverpoolu, ale Jürgen Klopp nie korzysta z jego usług, dlatego Francuz poszukuje drogi ucieczki. O 27-latka zaczęły pytać Crystal Palace, West Bromwich Albion oraz Southampton.

Według brytyjskich mediów, w tej chwili najbliżej sprowadzenia środkowego obrońcy jest Crystal Palace. Londyńczycy zaproponowali za kartę zawodniczą reprezentanta Francji 25 milionów funtów. Sakho rozegrał w drugiej połowie poprzednich rozgrywek Premier League osiem spotkań w barwach drużyny z Shelhurst Park.

Innym celem dla Crystal Palace jest José Fonte. Doświadczony Portugalczyk przeniósł się pół roku temu do West Hamu za osiem milionów funtów z Southampton, ale nie poradził sobie w zespole Slavena Bilicia. „Młoty” chciałyby otrzymać za 33-latka tyle, ile za niego zapłacili, ale może być to zbyt wiele dla klubu ze stolicy Wielkiej Brytanii.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy