Media: Talent na celowniku Legii

Media: Talent na celowniku Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Jak podaje „Super Express”, Maksim Lotysz z FK Mińsk znalazł się na celowniku Legii Warszawa.

Urodzony 10 lutego 2001 roku zawodnik może występować zarówno jako napastnik, jak i ofensywny pomocnik. Młodziutki Białorusin nie doświadczył jeszcze gry z seniorami, ale od pewnego czasu błyszczy w rozgrywkach juniorskich. Ubiegły sezon zakończył z 27 trafieniami i 13 asystami na koncie, będąc kluczowym graczem swojej drużyny.


Lotysz ma 167 centymetrów wzrostu ale - jak charakteryzuje go „SE” - imponuje wyskokiem. Do tego jest przebojowy, dysponuje dużą szybkością oraz dobrze gra obiema nogami. 


W ojczyźnie już od jakiegoś czasu wiąże się z nim duże nadzieje. Rok temu Lotysz został uznany za najlepszego zawodnika do lat 16 na Białorusi.


Potencjalne pozyskanie Lotysza przez Legię ma zależeć od kilku czynników. Na ten moment strony prowadzą rozmowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy