Meira znów na celowniku Juventusu

Meira znów na celowniku Juventusu
Redakcja
Redakcja
Źródło: channel4

Fernando Meira, portugalski obrońcą występujący w VFB Stuttgart po raz kolejny stał się jednym z głównych celów transferowych Juventusu Turyn.<br><br> Mistrzowie Niemiec zareagowali ze zdenerwowaniem po tym ja(...)

Fernando Meira, portugalski obrońcą występujący w VFB Stuttgart po raz kolejny stał się jednym z głównych celów transferowych Juventusu Turyn.

Mistrzowie Niemiec zareagowali ze zdenerwowaniem po tym jak Stara Dama kontaktowała się z ich obrońcą w czerwcu bez zgody klubu.

Początkowa oferta za Portugalczyka to 13 milionów euro jednak po przyjściu do Turynu Andrade może ona ulec zmianie. Według Jean'a Claude'a Blanca skład Juventusu jest skompletowany w 98 procentach.

Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy