Meksyk-Ekwador. Walka o życie [typ 19.06.2015]

Meksyk-Ekwador. Walka o życie [typ 19.06.2015]
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

W piątkowym meczu Copa America zmierzą się Meksyk i Ekwador.

Gospodarze potrzebują zwycięstwa, jeśli marzą o awansie do kolejnej fazy turnieju, bowiem dotychczas zawodzili, oba swoje spotkania remisując. Z kolei Ekwador nie zdobył jeszcze żadnego punktu.

Selekcjoner Meksyku Miguel Herrera może być raczej spokojny o szanse swojego zespołu na awans do ćwierćfinału. Na jego korzyść przemawia ostatnia historia, piłkarze z Ekwadoru ostatni raz wygrali z "El Tri" pięć lat temu. 

Jedyną nadzieją gości pozostaje zwycięstwo w tym meczu i potencjalne przejście do dalszej fazy turnieju jako jeden z dwóch najlepszych zespołów zajmujących trzecie miejsce (obecnie są to Kolumbia i Urugwaj). 

Ze względu na stawkę spotkania i dotychczasowe mecze na turnieju z udziałem Meksyku i Ekwadoru, należy się spodziewać dużej liczby bramek.

Typy na Rivalo.com:
powyżej 1,5 gola - 1,28
powyżej 2,5 gola - 1,95
poniżej 3,5 gola - 3,2

Więcej na temat: Ekwador Meksyk Typ

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy