Melo: Powrót do Brazylii? Tam jest zbyt niebezpiecznie!

Melo: Powrót do Brazylii? Tam jest zbyt niebezpiecznie! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: O Globo

Felipe Melo twierdzi, że na ten moment nie chce wracać do Brazylii z obawy o własną rodzinę.

Brazylijczyk nie jest najważniejszą postacią w zespole Franka De Boera, jednak nie poddaje się i zamierza walczyć o miejsce w składzie. 33-latek przyznaje, że miał latem kilka interesujących ofert, jednak postanowił zostać na San Siro.

- Wciąż czuję się ważny dla drużyny, ponieważ mogę korzystać ze swojego doświadczenia. Trener ze mną rozmawiał i przekonał mnie, że wciąż na mnie liczy. To sprawiło, że czuję się częścią tego projektu - powiedział w wywiadzie dla "O Globo".

- Flamengo? Jestem ich fanem i zawsze będę ich wspierać. Mimo wszystko trudno mi rozmawiać o przyszłości, ponieważ moje córki wychowują się w Europie, a w Brazylii sprawy aktualnie nie mają się najlepiej. Jest tam wiele przemocy. Jestem szczęśliwy w Interze i odrzuciłem dobrze płatne oferty, by tu zostać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy