Memphis Depay z oświadczeniem. „Nigdy nie lekceważcie mojego profesjonalizmu”

Memphis Depay z oświadczeniem. „Nigdy nie lekceważcie mojego profesjonalizmu” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Memphis Depay [Twitter]

Memphis Depay postanowił odnieść się do plotek, które sugerowały, że nie wraca do gry, bo obawia się kontuzji przed Mistrzostwami Świata w Katarze.

Latem FC Barcelona pozyskała Roberta Lewandowskiego i jasne stało się, że rola Memphisa Depaya w drużynie drastycznie spadnie. W związku z tym mówiło się o jego przenosinach do Chelsea lub Juventusu.

Ostatecznie jednak żadna z tych opcji nie wypaliła, a Holender pozostał na Camp Nou.

W rundzie jesiennej grał jednak do tej pory sporadycznie ze względu na kontuzje, z którą borykał się w ostatnich tygodniach.

Minione dni przyniosły natomiast nowe wieści w sprawie. Niektóre media sugerowały, że Depay celowo opóźnia powrót po kontuzji, aby ta nie odnowiła się przed Mistrzostwami Świata w Katarze.

Oskarżenia były na tyle poważne, że do sprawy odniósł się sam zainteresowany. Holender opublikował w czwartek wpis na Twitterze.

„Słyszałem jakieś plotki o tym, że rzekomo opóźniam mój powrót po kontuzji.

Media udostępniają niektóre informacje bardzo łatwo, a niekoniecznie są one zgodne z faktami, co w końcu tworzy negatywną narrację wokół mnie.

Nigdy nie lekceważcie mojego profesjonalizmu” - napisał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy