Miał być Real, są Wyspy. Rafa Mir zdradził, dlaczego nie trafił do Madrytu
2018-01-09 15:56:34; Aktualizacja: 7 lat temu
Rafa Mir wypowiedział się na temat swoich niedoszłych przenosin do Realu Madryt.
Niezwykle utalentowany napastnik był łączonyz „Królewskimi” przez wiele miesięcy. Jeszcze kilka dni temuwydawało się, że Hiszpan jest o krok od przenosin do Realu, aleniespodziewanie zdecydował się na zupełnie inną, zaskakującąprzeprowadzkę. 20-latek zasilił szeregi Wolverhampton.
-Działacze Valencii odrzucili trzy lub cztery oferty, jakieprzedstawił im Real. W grudniu bez problemu przystali z kolei napropozycję Wolverhampton. Oni nie chcieli, żebym trafił do Madrytui udało im się.
- Opuściłem Valencię, ponieważ chciałembyć częścią ambitnego projektu. Chcę się rozwijać i czućzaufanie, czego ostatnio mi brakowało. Klub przedstawił mipropozycję kontraktu tylko latem. Informacje, że starał sięprzedłużyć współpracę przez dłuższy czas nie były prawdziwe- powiedział Mir.
Z racji tego, że 20-latek byłzdecydowany na odejście z Valencii, w tym sezonie grał tylko wrezerwach hiszpańskiego klubu. Napastnik błyszczał w nich formą,strzelając 15 goli w 19 spotkaniach.
W sobotę Mir zadebiutował już w barwach Wolverhampton w meczu pucharowym ze Swansea City (0:0).