Milan obserwuje Witsela

Milan obserwuje Witsela
Redakcja
Redakcja
Źródło: Le Figaro

AC Milan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem utalentowanego pomocnika Standardu Liege &#8211; Alexa Witsela. Belg miałby trafić na San Siro już latem. <br><br> &#8222;Rossoneri&#8221; chcą dodać trochę św(...)

AC Milan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem utalentowanego pomocnika Standardu Liege – Alexa Witsela. Belg miałby trafić na San Siro już latem.

„Rossoneri” chcą dodać trochę świeżej krwi do swojej linii pomocy w letnim okienku transferowym. Pierwszy na liście szkoleniowca Milanu - Massimiliano Allegri’ego jest właśnie Witsel.

22 – latek to wychowanek akademii Standardu Liege. W dorosłej drużynie „Les Rouche” zadebiutował on w 2006 roku, w wieku zaledwie 17 – lat. Od tamtej pory, Witsel wystąpił dla zespołu z Stade Maurice Dufrasne ponad 100 razy i obecnie jest jednym kluczowych zawodników w kadrze trenera Dominique D'Onofrio.

Milan nie jest jednak jedyną drużyną, która interesuje się pozyskaniem 17 – krotnego reprezentanta Belgii. Na drodze zespołu z Mediolanu mogą stanąć FC Barcelona lub Bayern Monachium, które również obserwują postępy Witsela w Liege.
Więcej na temat: Włochy Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy