Milan podjął decyzję w sprawie przyszłości Balotellego?!

Milan podjął decyzję w sprawie przyszłości Balotellego?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Calciomercato.com

Mario Balotelli rzekomo nie zostanie w Milanie na dłużej.

Włoch wrócił latem na San Siro, by odbudować się po nieudanym sezonie w Liverpoolu. Dotychczas jednak tylko dwukrotnie wybiegł w pierwszym składzie "Rossonerich", raz trafił też do siatki rywali. Trzeba natomiast podkreślić, że wpływ na losy napastnika miała dwumiesięczna absencja spowodowana kontuzją.

Chociaż dotychczas z ust osób związanych z Milanem nie padły chociażby sugestie dotyczące przyszłości "Super Mario", serwis "calciomercato.com" przekonuje, że decyzja została już podjęta. 25-latek nie zostanie wykupiony, co oznacza, że po sezonie wróci na Anfield. Nie wiadomo jednak, czy miejsce dla niego widzi Jurgen Klopp.

Trener włoskiego zespołu przyznał, że aktualnie problemem Balotellego jest kondycja. Kontrowersyjny zawodnik nie jest gotowy do maksymalnego wysiłku, dlatego też Siniša Mihajlović powoli wprowadza go gry. Pojawiły się jednak spekulacje, że mecz z Genoą może rozpocząć od pierwszej minuty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy