Milan Škriniar zmuszony do odejścia z Interu Mediolan?! Sensacyjne wypowiedzi jego agenta

Milan Škriniar zmuszony do odejścia z Interu Mediolan?! Sensacyjne wypowiedzi jego agenta fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Telenord

Milan Škriniar, jeden z kapitanów drużyny, jest wypychany z Interu Mediolan - przekazał Roberto Sistici, agent Słowaka.

Ubiegłego lata zawodnik mógł dołączyć do Paris Saint-Germain, ale drogę według ówczesnych doniesień zamknął mu pracodawca. Niedługo potem ruszyły rozmowy w sprawie przedłużenia współpracy. Dziś nie brakuje spekulacji mówiących o tym, że defensor po sezonie przybędzie na Parc des Princes.

Historię z własnej perspektywy postanowił opowiedzieć agent 27-latka, przedstawiając zaskakujące wieści.

– Prawda jest taka, że decyzję o wystawieniu Milana Škriniara na sprzedaż podjął ubiegłego lata Inter, oczywiście nie sam zawodnik. To była decyzja klubu, która doprowadziła do negocjacji między Interem a PSG, o których oczywiście zostaliśmy poinformowani. W pewnym momencie negocjacje się załamały i o tym kroku również zostaliśmy poinformowani – wyznał w rozmowie ze stacją Telenord.

– Jesienią ubiegłego roku odpowiedzieliśmy na wszystkie wnioski o spotkania złożone przez klub, po serii wstępnych rozmów przedstawiliśmy nasze oczekiwania finansowe, a następnie na początku listopada 2022 roku klub przedstawił nam propozycję. Mniej więcej miesiąc później, przed Świętami Bożego Narodzenia, poinformowałem Inter o naszej decyzji nieprzyjęcia oferty. Wiadomość ta została powtórzona na początku stycznia, przed finałem Superpucharu, kiedy to poinformowałem również dyrektorów „Nerazzurrich” - Marottę i Ausilio, że czujemy potrzebę wysłuchania ofert innych klubów – dodał.

– Rozmawiamy z kilkoma drużynami. Wśród nich nie ma Włochów – oświadczył.

– Czy jest szansa, że Škriniar przedłuży umowę? W tej chwili nie ma takiej możliwości. (…) Pewne manipulacje, które wyraźnie nie zależą od nas, nie są dobre dla zawodnika, a także uważamy, że uniemożliwiają zachowanie odpowiedniego spokoju, który jest potrzebny drużynie – zakończył.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że kapitan reprezentacji Słowacji oczekuje od „Nerazzurrich” premii za podpis w wysokości 15 milionów euro.

Obecnie kluczowemu piłkarzowi w układance Simone Inzaghiego jest zdecydowanie dalej do odejścia niż pozostania, a w grę wchodzi również styczniowy transfer.

Milan Škriniar w Interze Mediolan występuje od pięciu i pół roku, a na swoim koncie ma mistrzostwo Włoch, krajowy puchar oraz dwa superpuchary.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy