Milenković: Manchester United? Nie zwracam uwagi na plotki

Milenković: Manchester United? Nie zwracam uwagi na plotki
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Nikola Milenković odniósł się do pogłosek łączących go z przeprowadzką na Old Trafford.

Wzmocnienie formacji defensywnej to dla Manchesteru United priorytet na zimowe okno transferowe. Podopieczni José Mourinho rozegrali bowiem jak dotąd dwanaście ligowych spotkań, w których stracili aż 21 bramek.

Z tego względu na ich celowniku znalazł się Nikola Milenković. Serb przebojem wdarł się do pierwszego składu Fiorentiny i od tamtej pory jest jednym z najważniejszych elementów bloku obronnego.

W ostatnich tygodniach jego nazwisko przewijało się w mediach w kontekście przenosin do Atlético Madryt. Brytyjska prasa informowała natomiast, że bliżej mu do przeprowadzki na Old Trafford.

Sam zainteresowany postanowił odnieść się do tych pogłosek.

- Szczerze mówiąc, to nie zwracam uwagi na plotki. Jest ich mnóstwo. Jedyne, co mnie teraz interesuje to Fiorentina i tego zamierzam się trzymać, ponieważ łączy mnie z tym klubem długoterminowy kontrakt.

- Na ten moment nie myślę o zmianie barw. Moim celem jest powrót z Fiorentiną do europejskich pucharów i tego się trzymam - zakończył defensor.

Milenković rozegrał w tym sezonie 12 ligowych spotkań, w których zdobył dwa gole. Jego kontrakt z zespołem zlokalizowanym we Florencji obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy