Mistrzostwa Świata: Typy na Walia - Iran

Mistrzostwa Świata: Typy na Walia - Iran fot. Meng Dingbo/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Walia i Iran zainaugurują drugą kolejkę w ramach Mistrzostw Świata w Katarze, a my prezentujemy nasze subiektywne typy.

Za nami pierwsza kolejka w ramach Mistrzostw Świata w Katarze, która nie obyła się bez niespodzianek. Do takich na pewno trzeba kwalifikować porażki Niemiec i Argentyny.

Te ekipy mocno skomplikowały sobie sprawę awansu, ale nadal wszystko jest w ich rękach.

***

ZAREJESTRUJ SIĘ W SUPERBECIE (nasz partner przygotował bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych, freebet 34 złote, freebet 20 złotych za pobranie aplikacji, cashback do 3 500 złotych).
Kod promocyjny: transfery

***

Na wstępie drugiej serii gier naprzeciw siebie staną zespoły, które rywalizować będą o awans do fazy pucharowej, bo zmierzą się Walia oraz Iran.

O ile pierwsza z tych ekip zdobyła już punkt, o tyle druga drużyna uległa bardzo wysoko Anglii. Czy tym razem uda się przełamać i wrócić do walki o 1/8 finału mundialu?

Przekonamy się o 11:00, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w TVP 1 oraz TVP Sport.

***

Nasz typ:

Kto w tym starciu wygra, może znacząco przybliżyć się do awansu. W tym przypadku więcej szans dajemy Walii, która zdobyła już punkt ze Stanami Zjednoczonymi.

Walia - Iran

mecz wygra Walia 2,15;
Walia strzeli gola tak 1,33.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy