Młody Caicedo na celowniku klubów hiszpańskich i włoskich

Młody Caicedo na celowniku klubów hiszpańskich i włoskich
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sporting Life

Ekwadorczyk Felipe Caicedo, występujący na co dzień w FC Basel, znalazł się na celowniku kilkunastu klubów z całej Europy. <br><br> 19-letni napastnik gra w Szwajcarii od września 2006 roku. W swoim pierwszym(...)

Ekwadorczyk Felipe Caicedo, występujący na co dzień w FC Basel, znalazł się na celowniku kilkunastu klubów z całej Europy.

19-letni napastnik gra w Szwajcarii od września 2006 roku. W swoim pierwszym sezonie rozegrał 32 spotkania, w których zdobył 9 bramek. Młody Ekwadorczyk wziął udział również w tegorocznym Copa America.

Dobra postawa Caicedo nie umknęła uwadze skautów europejskich zespołów. Milan, Juventus, Fiorentina, Udinese, Palermo. a także Atletico Madryt, Sevilla i Valencia z chęcią widziałyby nastolatka we własnych szeregach.

Caicedo ma ważny kontrakt z Basel do 2010 roku. Szacuje się, że ewentualny kontrahent powinien wyłożyć za jego transfer co najmniej 6 mln euro.
Więcej na temat: Szwajcaria Hiszpania Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy