Młody napastnik blisko Manchesteru United

Młody napastnik blisko Manchesteru United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Jak podaje „Daily Mirror”, George Hirst jest bliski przenosin do Manchesteru United.

19-letni napastnik obecnie reprezentuje barwy rywalizującego w Championhip Sheffield Wednesday. Uchodzący za duży talent zawodnik na koncie ma jednak tylko dwa występy w pierwszym zespole klubu z hrabstwa South Yorkshire. Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy w tym sezonie nie jest brany pod uwagę w drużynie seniorów, ponieważ odmówił podpisania długoterminowego kontraktu.

Wszystko wskazuje na to, że latem Hirst przeniesie się do większego klubu. Do niedawna był on najbliżej przeprowadzki do Leicester City. Zainteresowani jego pozyskaniem są również włodarze Evertonu i Newcastle, ale na ten moment najbardziej prawdopodobny jest transfer 19-latka do MU. Niewykluczone, że to właśnie on będzie pierwszym letnim wzmocnieniem „Czerwonych Diabłów”.

Hirst jest etatowym młodzieżowym reprezentantem Anglii. Do tej pory grał on w kadrach U-17, U-18, U-19 oraz U-20.

Dodajmy, że młody napastnik jest synem trzykrotnego reprezentanta Anglii, Davida Hirsta. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozegrał on blisko 300 spotkań ligowych w koszulce Sheffield Wednesday. Oprócz tego występował w Barnsley i Southampton.  


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy