Młody Polak na celowniku Herthy Berlin

Młody Polak na celowniku Herthy Berlin
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtranfers

Mateusz Wrzesień to zawodnik Floty Świnoujście. 19-latkiem zainteresowany jest niemiecki drugoligowiec Hertha Berlin.

Menadżer Herthy Michael Preetz zainteresował się występami Września. 19-latek był obserwowany przez scoutów z Berlina w czasie dwóch pierwszych spotkań sezonu. Flota oba mecze wygrała, a Wrzesień zaprezentował się z dobrej strony. Utalentowany skrzydłowy najprawdopodobniej zostanie zaproszony na testy do stolicy Niemiec.

Kontrakt Września z Flotą obowiązuje do 2015 roku, jednak gdyby do Świnoujścia trafiła konkretna oferta Herthy, to najprawdopodobniej zostałaby ona zaakceptowana. 
 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy