Młody Szwed do Dortmundu?

Młody Szwed do Dortmundu?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Borussia Dortmund jest zainteresowana młodym Carlosem Strandbergiem z BK Häcken i zaoferowała mu pięcioletni kontrakt.

18-latek urodził się i wychował w Szwecji, ale posiada mozambijskie korzenie jak legenda portugalskiej piłki Eusebio. Obok Borussii chcą go ściągnąć do siebie takie zespoły jak Sporting Lizbona, CSKA Moskwa czy Red Bull Salzburg. Sam zainteresowany jednoznaczne stwierdził jednak, że interesuje go tylko gra dla wicemistrza Niemiec.

Strandberg ma za sobą występy w reprezentacji Szwecji do lat 17. Media opisują go jako świetny talent, który ma potencjał, by stać się zawodnikiem klasy światowej. Najwyraźniej skauci Borussii są podobnego zdania i polecili szefostwu klubu sprawienie, by zawodnik przeniósł się do Niemiec.

Oczywiście zawodnik karierę w BVB rozpocząłby od zespołu młodzieżowego lub rezerw.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy